Aromaterapeutická masáž

Aromaterapeutická masáž kombinuje přírodní léčebné vlastnosti éterických olejů a léčivou moc doteku. Ovlivňuje celou řadu funkcí nervového, oběhového, lymfatického, imunitního a pohybového systému. Využívá nejen znalosti anatomie, ale také akupresních bodů a meridiánů, kterými proudí energie v těle. Konkrétní technika propojená s účinky éterických olejů harmonizuje fyzické, duševní i duchovní zdraví člověka. Ulevuje od bolesti, únavy, napětí, stresu a díky hluboké relaxaci regeneruje celý organismus.

Účinky vhodně vybraných esenciálních olejů: regenerace pohybového aparátu, odstraňuje bolesti různého původu, obnovuje svalový tonus, podporuje a zesiluje krevní oběh, osvěžuje a tonizuje kůži a podkožní tkáň, zpomaluje proces stárnutí pokožky, usnadňuje detoxikaci a vyživování kůže, ovlivňuje centrální nervový systém, uvolňuje při smutku a depresi, navrací klidný spánek, odstraňuje únavu a napětí, podporuje rekonvalescenci, normalizuje funkci endokrinních žláz, dodává sílu trávicím orgánům, ovlivňuje lymfatický systém, detoxikuje, preventivně předchází různým onemocněním.

Průběh aromaterapeutické masáže


Na začátku se posadíme a popovídáme si o tom, co Vás na masáž přivádí. Zda řešíte nějaké zdravotní nebo psychické potíže nebo si potřebujete odpočinout po náročném dni. Při rozhovoru společně přivoníme a vybereme vhodné éterické oleje k ošetření. Zvolíme takové, které Vám budou příjemně vonět. Rostlinné a éterické oleje používám pouze stoprocentně přírodní převážně firmy Nobilis Tilia ze srdce Českého Švýcarska. Masáž končí energetickým očištěním, harmonizací a krátkou relaxací na lůžku.

DOPORUČENÍ PŘED MASÁŽÍ: Před masáží nejezte těžká jídla. Vyhněte se alkoholu a případně kávě. Doporučuji se před masáží osprchovat, abyste po masáži mohli nechat působit éterické oleje o to déle.

DOPORUČENÍ PO MASÁŽI: Neplánujte si žádné náročné fyzické nebo psychické výkony, nechte tělo i nadále odpočívat. Pijte dostatek vody nebo bylinné čaje. Vyhněte se kávě, alkoholu. Po masáži se nesprchujte, necháte tím déle působit éterické oleje.

Kdy na masáž nechodit !!!

Pokud se cítíte nemocní nebo máte horečku nebo při celkové tělesné vyčerpanosti. Pokud trpíte hnisavým kožním onemocněním, plísněmi, bradavicemi, máte porušenou kůži. Když se léčíte se závažným onemocněním, zánětem nebo akutním úrazem. Pokud si nejste jisti kontraindikací, tak mi zavolejte a domluvíme se.